DSpace
Зареєструватися
українська русский English polski français
Deutsch español italiano svenska
中文 Ελληνικά norsk
日本語 magyar
čeština
   

ELARTU — Інституційний репозитарій ТНТУ імені Івана Пулюя >
Факультет економіки та менеджменту (ФЕМ) >
Кафедра менеджменту у виробничій сфері (МВ) >
Наукові публікації працівників кафедри менеджменту у виробничій сфері >

Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/20605

Назва: МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ ТА ІНДИВІДУАЛЬНІ ЗАВДАННЯ ДЛЯ ПРОХОДЖЕННЯ ВИРОБНИЧОЇ ПРАКТИКИ З ФАХУ ТА ПЕРЕДДИПЛОМНОЇ ПРАКТИКИ студентами ГАЛУЗІ ЗНАНЬ 07 «УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ» СПЕЦІАЛЬНОСТІ 074 "ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ"
Автори: Кирич Н.Б., Юрик Н.Є., Сороківська О.А.
Бібліографічний опис: Методичні рекомендації розроблено на підставі Закону України «Про вищу освіту», інструкцій Міністерства освіти і науки України, галузевих стандартів вищої освіти України з підготовки магістрів за спеціальністю 074 «Публічне управління та адміністрування»: освітньо-професійної програми, освітньо-кваліфікаційної характеристики, засобів діагностики; Положення про організацію навчального процесу у ТНТУ імені Івана Пулюя та накопиченого досвіду.
Дата публікації: 2016
Країна (код): UA
Район розташування: Тернопіль: ТНТУ, 2016
Ключові слова: Публічні організації, інноваційна діяльність, публічне управління, адміністрування, консалтингова діяльність.
Короткий огляд (реферат): Метою виробничої практики з фаху є розвиток навичок і вмінь інформаційно-аналітичної, проектно-дослідницької, діагностичної, інноваційної та консалтингової діяльності для вирішення прикладних проблем управління публічними організаціями, удосконалення системи управління їх діяльністю; набуття вміння адаптації теоретичних положень, методичного інструментарію, передового досвіду публічного управління до умов діяль¬ності конкретної установи; закріплення практичних навичок проведення аналітичного дослідження, формування його інформа¬ційного, правового та методичного забезпечення, виходячи із суті проблем, що вирішуються, та обмежень, пов'язаних з діяльністю публічної організації; впровадження розроблених рекомендацій та пропозицій у практичну діяльність публічної установи.
Опис: Завдання виробничої практики з фаху. Під час виробничої практики студент повинен опанувати систему умінь і набути навички щодо вирішення типових завдань відповідно до посад, які може обійняти випускник вищого навчального закладу, основним видом діяльності якого є управлінська діяльність у сфері публічного управління та адміністрування.
Зміст: Результатами виробничої практики з фаху є: - здійснення комплексного аналізу діяльності публічних та державних організацій з використанням сучасних методик з позицій системного підходу; - проведення наукових досліджень та впровадження їх результатів у практику діяльності публічних установ; - планування організаційних змін у сфері публічного управління та адміністрування з урахуванням розроблених стратегій організаційного розвитку, у тому числі з використанням інструментарію електронного урядування процесів публічного управління, реструктуризації та реорганізації; - формування пропозицій щодо створення сприятливих умов для навчання та розвитку персоналу публічної організації; заходів з оцінювання та стимулювання персоналу; - дотримання професійної етики консультанта у процесі здійснення наукових досліджень на об'єкті практики, формування плідних консультант-клієнтських відносин тощо.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/20605
Розташовується у зібраннях:Наукові публікації працівників кафедри менеджменту у виробничій сфері

Файли цього матеріалу:

Файл Опис РозмірФормат
Практика 5-6 для 074.pdf779,44 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити

Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.

 

Програмне забезпечення DSpace Авторські права © 2002-2005 Массачусетський технологічний інститут та Х’юлет Пакард 
Зворотний зв’язок
Якщо Ви знайшли помилку, або інформація на сайті неточна — натисніть „Ctrl+Enter“ та виправте неточність. Дякуємо! Система Orphus