DSpace
Зареєструватися
українська русский English polski français
Deutsch español italiano svenska
中文 Ελληνικά norsk
日本語 magyar
čeština
   

ELARTU — Інституційний репозитарій ТНТУ імені Івана Пулюя >
Факультет економіки та менеджменту (ФЕМ) >
Кафедра менеджменту у виробничій сфері (МВ) >
Наукові публікації працівників кафедри менеджменту у виробничій сфері >

Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/20604

Назва: МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ ТА ІНДИВІДУАЛЬНІ ЗАВДАННЯ ДЛЯ ПРОХОДЖЕННЯ ВИРОБНИЧОЇ ПРАКТИКИ З ФАХУ ТА ПЕРЕДДИПЛОМНОЇ ПРАКТИКИ студентами спеціальності 073  «Менеджмент»
Автори: Сороківська О.А., Юрик Н.Є., Котовська І.В.
Бібліографічний опис: Практична підготовка студентів передбачає безперервність та послідовність набуття потрібного обсягу практичних знань і умінь відповідно до кваліфікаційних рівнів «спеціаліст» і «магістр».
Дата публікації: 2017
Країна (код): UA
Район розташування: Тернопіль : ТНТУ імені Івана Пулюя, 2017
Ключові слова: Виробнича діяльність, господарська діяльність, організацйні зміни, економічний аналіз.
Короткий огляд (реферат): Метою виробничої практики з фаху є розвиток навичок і вмінь інформаційно-аналітичної, проектно-дослідницької, діагностичної, інноваційної та консалтингової діяльності для вирішення прикладних проблем управління підприємницькими структурами, удосконалення системи управління їх діяльністю в сучасних умовах господарювання; набуття вміння адаптації теоретичних положень, методичного інструментарію, передового досвіду підприємництва до умов діяль¬ності конкретного підприємства; закріплення практичних навичок проведення економічного дослідження, формування його інформа¬ційного, правового та методичного забезпечення, виходячи із суті проблем, що вирішуються, та обмежень, пов'язаних з діяльністю конкретного підприємства; впровадження розроблених рекомендацій та пропозицій у практичну діяльність підприємства.
Опис: Завдання виробничої практики з фаху. Під час виробничої практики студент повинен опанувати систему умінь і набути навички щодо вирішення типових завдань відповідно до посад, які може обійняти випускник вищого навчального закладу, основним видом діяльності якого є управлінська діяльність.
Зміст: Результатами виробничої практики з фаху є: - здійснення комплексного аналізу діяльності організації з використанням сучасних методик з позицій системного підходу; - проведення наукових досліджень та впровадження їх результатів у практику діяльності підприємства; - планування організаційних змін з урахуванням розроблених стратегій організаційного розвитку, у тому числі з використанням інструментарію реінжинірингу бізнес-процесів, реструктуризації та реорганізації; - формування пропозицій щодо створення сприятливих умов для навчання та розвитку персоналу організації; заходів з оцінювання та стимулювання персоналу; - дотримання професійної етики консультанта в процесі здійснення наукових досліджень на об'єкті практики, формування плідних консультант-клієнтських відносин тощо.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/20604
Власник авторського права: Сороківська О.А., Юрик Н.Є., Котовська І.В.
Розташовується у зібраннях:Наукові публікації працівників кафедри менеджменту у виробничій сфері

Файли цього матеріалу:

Файл Опис РозмірФормат
Практика 5-6 для 073.pdf717,46 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити

Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.

 

Програмне забезпечення DSpace Авторські права © 2002-2005 Массачусетський технологічний інститут та Х’юлет Пакард 
Зворотний зв’язок
Якщо Ви знайшли помилку, або інформація на сайті неточна — натисніть „Ctrl+Enter“ та виправте неточність. Дякуємо! Система Orphus