DSpace
Зареєструватися
українська русский English polski français
Deutsch español italiano svenska
中文 Ελληνικά norsk
日本語 magyar
čeština
   

ELARTU — Інституційний репозитарій ТНТУ імені Івана Пулюя >
Факультет комп’ютерно-інформаційних систем і програмної інженерії (ФІС) >
Кафедра комп’ютерних наук (КН) >
Навчальні матеріали кафедри комп’ютерних наук >

Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/17754

Назва: Методичні вказівки до самостійної робіти студентів та модульного контролю знань з дисципліни «Розподілені системи моніторингу та керування» для студентів освітнього рівня «бакалавр» спеціальності 125 – «Кібербезпека»
Автори: Шимчук, Григорій Валерійович
Маєвський, Олексій Вікторович
Назаревич, Олег Богданович
Bibliographic description: Методичні вказівки призначені для полегшення засвоєння дисципліни “Розподілені системи моніторингу та керування” і контролю знань студентів. Складається з урахуванням модульної системи навчання, рекомендацій до самостійної роботи і індивідуальних завдань, тем практичних та лабораторних занять, тестів, екзаменаційних питань, типової форми та вимог для комплексної перевірки знань з дисципліни.
Дата публікації: 12-вер-2016
УДК: 681.3
ББК: 32.97
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/17754
Власник авторського права: Шимчук Г.В., Маєвський О.В., Назаревич О.Б. 2016
Перелік літератури: Берченко М.М., Березовська І.Б. Багатоядерні процесори: мікроархітектура та особливості застосування. Тернопіль: ТНТУ, 2011.
Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни “Технології розподілених систем та паралельних обчислень” для студентів денної та заочної форм навчання спеціальності 7.05010101 “Інформаційні управляючі системи та технології”
Л.С. Глоба. Підручник. Розробка інформаційних ресурсів та систем. (Том 1: «Розподілені системи», «Розподілені системи. Поняття розподіленого середовища», «Зв’язок», «Процеси», «Іменування», «Синхронизація»). для студентів спеціальностей 8.092401 «Телекомунікаційні системи та мережі» 8.092402 «Інформаційні мережі зв’язку». Київ – 2011. 414с.
Проект «Розробка та впровадження типових рішень щодо комплексної системи захисту інформації в АІС НАНУ» Шифр –КСЗІ АІС НАНУ Безпека GRID – технологій. Огляд технічних рішень. 2009. 79 ст.
Foster L., Kesselman C., Tuecke S. The Anatomy of the Grid: Enabling Scalable Virtual Organizations. - International 1. Supercomputer Applications, 15(3), 2001.
Розташовується у зібраннях:Навчальні матеріали кафедри комп’ютерних наук

Файли цього матеріалу:

Файл Опис РозмірФормат
SRS_Rozpodileni_systemy_monitoryngu_ta_keruvannya.pdf485,59 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити

Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.

 

Програмне забезпечення DSpace Авторські права © 2002-2005 Массачусетський технологічний інститут та Х’юлет Пакард 
Зворотний зв’язок
Якщо Ви знайшли помилку, або інформація на сайті неточна — натисніть „Ctrl+Enter“ та виправте неточність. Дякуємо! Система Orphus